Warning: file_get_contents(http://ipinfo.io/18.207.238.169/json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 429 Too Many Requests in /home/loramersin/public_html/inc/geoIP.php on line 18
Lora Mersin.com - Lora Wedding Mersin'de !
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT ! KARGO BEDAVA !
Müşteri Hizmetleri : 0555 058 56 72
https://www.loramersin.com/
Sepetinizde
ürün yok.
058 56 72
0555
Tüm Ürünler
 
Güvenli E-Ticaret

 

Kişişel Bilgilerinizin Güvenliği

 

Sitemizden yüksek avantajlar ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. Lora da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

 

 

Kredi Kartınızın güvenliği için !

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Kredi Kartı bilgileriniz üçüncü şahıslar tarafından ve Lora tarafından kesinlikle görülmemekte ve öğrenilememektedir.

Kredi Kartı bilgileriniz doğrudan bankanın Sanal Pos sistemine gönderilmektedir.

Kredi Kartı bilgileriniz bankaya gönderilirken; sanal alışverişte tüm dünyada kullanılan ve halihazırda en büyük ikinci  sertifika sağlayıcı firması olan GeoTrust tarafından sertifikalandırılan, %100 Güvenli 128 Bit şifreli SSL bağlantısı kullanılarak gönderilmektedir.

Kredi Kartınıza ait hiç bir bilgi kaydedilmediği için, yapacağınız sonraki ödemelerde Kredi Kartı bilgilerinizi yeniden yazmanız gerekmektedir.

 

GeoTrust

GeoTrust halihazırda en büyük ikinci dijital sertifika sağlayıcı firması olup, dünya çapında 150 ülkede 100000'den fazla müşteri (ve internet sitesi) GeoTrust ürünleri ile birlikte elektronik ticaret işlemlerini ve bilgilerini güven altına almaktadır.


Lora Wedding - Lora Kutu - Kesim burada.com - Lora Nikah Şekeri -
LİK - LKK - Lora Adana.com - Lora Afyon.com - Lora Akyazi.com - Lora Amasya.com - Lora Ankara.com - Lora Antep.com - Lora Bolu.com - Lora Corum.com - Lora Hatay.com - Lora Karaman.com - Lora Kocaeli.com - Lora Menemen.com - Lora Mersin.com - Lora Ordu.com - Lora Osmaniye.com - Lora Silivri.com - Lora Sivas.com -
Müşteri Hizmetleri : 0555 058 56 72
www.loramersin.com’da güvenli ödeme ile alışveriş keyfinizi doyasıya yaşayın.

www.loramersin.com bir Lora Group Türkiye kuruluşudur. © 2007-2019 info@loramersin.com